INFORMACJE

> The company
> Pomoc i kontakt
> Zasady i warunki sprzedaży
> Informacja prawna

Linguist4App to oprogramowanie dla komputerów Mac i Windows do tłumaczenia stron internetowych, dokumentacji i aplikacji Qt.
Tłumaczenie za pomocą jednego kliknięcia z funkcją Deep Learning.

Intuisphere 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone

Informacja prawna

Redaktor strony
Niniejsza strona jest własnością firmy INTUISPHERE, której siedziba znajduje się przy 168 avenue Salvador Allende 33130 BEGLES, Francja contact@intuisphere.com.
INTUISPHERE jest firmą SARL zarejestrowaną w Bordeaux Trade and Companies Register (480 605 682). WEWNĄTRZWSPÓLNOTOWA VAT NR: FR 37480605682
z kapitałem w wysokości 202.000 EUR
Dyrektor publikacji: Grégory Eustache.

Hosting strony internetowej
Ta strona jest hostowana przez OVH

Ochrona danych osobowych
Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 stycznia 1978 r. dotyczącej przetwarzania danych, zbiorów danych i swobód, zautomatyzowane przetwarzanie danych osobowych z tej strony zostało zgłoszone do CNIL (Commission Nationale de l'Informatique et des Libertés).
Dane osobowe dotyczące użytkownika są przeznaczone do wewnętrznego użytku firmy Intuisphere. W żadnym wypadku Intuisphere nie ujawni jej osobom trzecim w celach reklamowych lub promocyjnych. Użytkownik jest jednak poinformowany, że zgodnie z art. 32 francuskiej ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 6 stycznia 1978 r., odpowiedzi udzielone na wszelkie formularze na stronie mogą być wykorzystywane przez Intuisphere oraz że ma prawo dostępu do tych danych i ich poprawiania.

Copyright
Wszystkie treści na stronie są objęte prawami autorskimi.
Teksty i zdjęcia publikowane na stronie Linguist4App.com oraz marka Linguist4App są wyłączną własnością Intuisphere. Wszelkie całkowite lub częściowe powielanie tych tekstów, znaków towarowych i/lub logo lub nazw domen, wykonane z elementów strony bez wyraźnej zgody firmy Intuisphere jest zatem zabronione w rozumieniu art. L. 713-2 Kodeksu własności intelektualnej.